این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اولین کنفرانس بین المللی هولوگرافی و کاربردهای آن
The 1st International Conference on Holography and its Applications

قابل توجه ارائه دهندگان محترم


ارسال شده در تاریخ :
قابل توجه ارائه دهندگان محترم

نکاتی جهت برگزاری منظم کنفرانس


ارائه دهنده گرامی،

با سلام

برگزارکنندگان اولین کنفرانس بین‌المللی هولوگرافی و کاربردهای آن، ضمن ابراز خرسندی از حضور ارزشمند شما در کنفرانس، توجه شما را به نکات زیر جلب میکنند:
۱. خواهشمند است در صورتی که به هر دلیلی از شرکت در کنفرانس منصرف شدید، در اولین فرصت، از طریق آدرس پست الکترونیک ارائه شده در پایان این ایمیل، برگزارکنندگان را مطلع فرمایید تا خللی در اجرای برنامه های کنفرانس پیش نیاید.
۲. خواهشمند است برای حفظ نظم و کیفیت نشست ها، از ابتدای جلسه (پیش از شروع زمان ارائه خود) در اتاق مجازی حضور داشته باشید.
۳. جهت پیشگیری از بروز هر گونه مشکل احتمالی ناشی از اختلال در شبکه اینترنت و عدم اتصال به هنگام سخنران، خواهشمند است تا تاریخ ۷  مارچ ۲۰۲۲ (۱۶ اسفند ۱۴۰۰) محتوای پاورپوینت ارائه خود را به  صورت pdf (pdf files of the presentation) با محدودیت حجم ۲۵ مگابایت و محتوای ویدئویی مقاله خود را با محدودیت زمانی به میزان زمان ارائه ای که در برنامه سخنرانی ها به اطلاع شما رسیده و با محدودیت حجم ۲۰ مگابایت با کیفیت قابل قبول به آدرسهای پایین این اطلاعیه ارسال فرمایید.
توصیه اکید می شود که تا حد امکان فایل ارائه خود را به صورت pdf تهیه کرده و ارسال نمایید. با این حال اگر با توجه به مطالب موجود در ارائه، قطعا نیاز است از PowerPoint effect، صدا،  فیلم یا غیره استفاده نمایید، ضمن اطلاع دادن به کمیته اجرایی از طریق ایمیل در تاریخ مذکور، تنها می توانید از طریق share screen سخنرانی خود را ارائه دهید و به دلیل به هم ریختن محتواهای غیر pdf  نمیتوانید فایل ارائه خود را به اشتراک بگذارید.

آدرسهای لازم جهت ارسال محتواهای مذکور:

holography.damghan@gmail.com
holography@du.ac.ir

با احترام،
برگزارکنندگان کنفرانس

فایل های مورد نیاز

دستور العمل مقاله انگلیسی
   
دستور العمل مقاله فارسی

کد اختصاصی ISC

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)